Král Barcampu

Zapojte se i vy do sofistikované soutěže o Krále Barcampu Brno 2018. Můžete očekávat zážitek, ze kterého by i sám Artuš spadl ze židle. Nebo spíše koně?

Co se na tebe chystá?

I letos chceme navázat na úspěch soutěže z minulých ročníků a díky tomu se můžete těšit i v rámci Barcampu Brno 2018 na doplňkový program v podobě zapeklitých úkolů na stáncích od našich partnerů.

Konkurenty vám budou ostatní návštěvníci Barcampu, kteří se odhodlají jít také do boje. A že to nebude jednoduchá bitva, to je zajisté každému jasné. Avšak na konci čekají na 20 nejrychlejších soutěžících odměny, které budou speciální. A za ty stojí bojovat!

Pravidla hry a stručný průběh

Do soutěže se zapojíte účastí na konkrétních úkolech, které najdete na stáncích vybraných partnerů. Aby ses stal Králem Barcampu Brno 2018, tak musíte dokončit nebo vyhrát všechny minihry, získat Královské pečetě (speciální razítka) do Účastnického glejtu (kartičky) a vyřešit závěrečnou tajenku. Nejrychlejších 20 účastníků má pak nárok zažádat o zaslouženou výhru u našich spanilých hostesek na registraci.